GREEN GARDEN HOTELS

İnsan Kaynakları

Açıldığı günden bu yana kusursuz hizmet anlayışıyla yıldızlar üstü bir tatil deneyimi sunan Green Garden Hotels, kendini büyük bir ekibin parçası olarak gören sorumluluk sahibi uzman kadrosuyla güçlenmeye devam ediyor. Aklınızda başarı, cebinizde sıra dışı işler varsa sizi de bu büyük ailenin bir parçası olmaya davet ediyoruz.

İNSAN KAYNAKLARI

Viyonumuz

Green Garden Hotels; uzun soluklu rekabet avantajı sağlayan kilit faktörün taklit edilmesi çok güç olan kurum kültürü ve bu kültürü yaratanın çalışanları olduğu bilinci ile hareket eder.

Çalışanlarını seçerken “Doğru İşe Doğru İnsan” ilkesi çerçevesinde hareket eder. Söz konusu işin gerektirdiği niteliklere uygun özelliklere sahip çalışanları seçer.

Çalışanlarını yapıcı ve katılımcı yönetim şekli ile motive eder.

Çalışanlarının eğitim ve kariyer gelişimlerini, şirket hedefleri başta olmak üzere kişisel hedefleri ve yetkinliklerini de göz önünde bulundurarak “Fırsat Eşitliği” ilkesi doğrultusunda planlar ve sağlar; misafirlerine, şirket ve çalışma arkadaşlarına ve bulunduğu çevreye değer yaratan tüm çalışanlarının korunmasına özen gösterir.

İNSAN KAYNAKLARI

Misyonumuz

Örgütsel başarı ve performans yaratmak,

Uygun eğitim ve deneyime sahip, kendisini ve işini geliştirebilen, paylaşımcı ve grup değerlerini benimseyen yeterli insan kaynağının temin edilmesi,

Sürekliliğinin sağlanması için tüm Green Garden Hotels yönetim kademeleri ve çalışanlarına gereken desteği vermek.

İLETİŞİM FORMU

İnsan Kaynaklarımıza iletmek istediğiniz mesajı bu form aracılığı ile gönderebilir, hızlı şekilde dönüş alabilirsiniz.

* Lütfen tüm alanları doldurun